Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok elaludni éjszaka ha...

Nem tudok elaludni éjszaka ha nem dolgozom, mivel éjszakai műszakban dolgozom. Ez 1 éve tart kisebb nagyobb megszakításokkal. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Idegesítő, fárasztó, de muszáj éjszakát vállalnom, illetve szeretem is, de ha pihenős vagyok akkor ez van 😩

2020. máj. 10. 00:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ezzel nem nagyon tudsz mit tenni 😩

Én is éjszakában dolgozok most 2 hónapja folyamatosan. A szabadnapjaimon én sem birok este elaludni. Úgy próbálom ezt megoldani, hogy ha reggel hazaértem és másnap nem dolgozok bizony felkelek délben. Így legalább valamennyivel hamarabb tudok elaludni este ha nem aludtam eleget. De legalább nincs azzal elrontva a napom másnap, hogy egésznap alszok mert ugye hajnalban alszol el legjobb esetben.

Esetleg valami gyógynövényes italok amik segíthetnek az alvásban. Hosszú távon nem ajánlják az éjszakázást a szervezetet nagyon megterheli.

2020. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!