Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy éjszakás...

Mit csináljak, hogy éjszakás műszakban ne hányjak? Nincs semmilyen betegségem, nem tudom mitől van ez. Hasonló tapasztalat? Megoldás?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 11:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nagyon korán kell kelnem pl hajnali 3-kor, akkor is ugyanez van, csak néha a hasam is megy.
2016. jan. 14. 11:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. A stressz rengeteget ront a dolgon. Plusz nekem alacsony a vérnyomásom ha nem alszok rendesen, gyakran előfordul hányás, hasmenés. Az egész borzalmas, utálom és hiába voltam dokiknál, senki nem vett komolyan, adtak szorongás ellen gyógyszert, meg mondták, hogy igyak többet, így nem esik le a vérnyomásom..
2016. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem sem mondtak semmit az orvosok, csak hülyének néznek. Energiaital rajtam segit, de attól meg a fejem fáj, az sem sokkal jobb. Nem tudom mit csináljak most már :/
2016. jan. 14. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!