Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Körülbelül egy órája jobb...

Saucony kérdése:

Körülbelül egy órája jobb szemem szélén vibráló cikk cakkban foltokat láttam gyakorlatilag semmit nem láttam a jobb szememmel nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nekem körülbelül 10 éve volt utoljára. Az hozzá kell tegyem pár napja többször előjön fejfájás. De eddig még nem vibrál csak most körülbelül 15 perc alatt múlt el. Mitől lehet?

2020. máj. 19. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aurás migrén lehet. Nézz utána a tüneteknek, de azért egy kivizsgálás se ártana.
2020. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már, mindkét szememmel mintha ugráló kukacok lettek volna, közben szörnyű fejfájás, kb 1 órán át volt.

Decemberben új szemüvegem lett, azóta nem volt hála az Égnek (lekopogom)..

Magas vérnyomástól is lehet, stressztől, vagy ha nem iszol eleget. A doki mondta ezeket.

2020. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt ilyen, kb 10 percig tartott, nagyon ijesztő volt, de szerencsére elmúlt és azóta nem jött vissza.
2020. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!