Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet az oka? A konyhába...

Mi lehet az oka? A konyhába csak az utcai lámpa világította meg az asztalt és mikor ránéztem a kockás terítőn villództak és elcsúsztak a kockák. Kb.15 mpig tartott. Elég ijesztő volt.

Figyelt kérdés

Aztán hajnapban felébredve is megismétlődött ez az ablakon kinézve.

Mielőtt valaki vicceskedne, nem szedek semmilyen gyógyszert vagy drogot. Tegnap nagyon kimerítő, stresszes napom volt.



#agydaganat #vibraló látás
2019. nov. 15. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Fáradtság+stressz előidézhet ilyet.


Jön a hétvége, pihend ki magad. Ha akkor is megismétlődik, akkor fordulj orvoshoz.

2019. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ledes az utcai lámpa?
2019. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De nem hiszem hogy ez számítana mert hajnalban már nem világított.
2019. nov. 15. 09:31
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnis reggel is mrgismétlődött csak nem olyan erősen. Mikor felvettem a szemüvegem jobb lett. De csak arra az aprókockás terítőre nézve.
2019. nov. 15. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet a frissen kelt bágyadtság is belejátszott, valamint a tény hogy szemüveged van, de akkor nem volt rajtad.
2019. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyebként az történt, hogy már hetek óta féltem mert egy fajta rákot kerestek nálam. És tegnep meg tegnap előtt kellett mennem az eredmenyekért és rettegtem. Plusz pmsem is volt mert mindjárt megjön. Szerencsére negatív lett minden de teljesen kimerültem és még a haziorvoshoz is el kellett menejek az eredmenyekkel hulla fáradtan. Alig éltem estére és ittunk ünneplesként egy pohár pezsgőt. Amitől megfájdult a fejem kicsit mert kb. Évente 2 szer iszom alkohol. Aztán ez lett. :/ És most megint aggódhatok hogy mi van.
2019. nov. 15. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem csoda, hogy ez volt :) Nagyon sok tényező játszott közre.

Kicsit hipochonder is lehetsz.


Ugyanazt tudom mondani, amit eddig: pihend ki magad, lazulj el (negatív lett a teszt, PMS is elmúlt/elmúlik hamarosan)


Minden valószínűséggel meg is szűnik.


Ha ismét jelentkezne (és nem stresszelsz) akkor menj dokihoz, de szerintem nem fog :)

2019. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen hipochonder vagyok. De nem agydaganatot kerestek :) köszi.
2019. nov. 15. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!