Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap nagyon álmos és...

Minden nap nagyon álmos és fáradt vagyok és nem tudok tőle koncentrálni semmire. Többször előfordult, hogy összeestem vonaton, áruházban. És van, hogy nemrég történt dolgokra nem emlékszek, mintha meg sem történtek volna. Ezek mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal fordulj orvoshoz! Most nem akarlak megijeszteni, de egy agytumor is hasonló tüneteket szokott "produkálni", persze az is lehet, hogy semmi komoly. A lényeg, hogy ezt tényleg komolyan kell venni, vizsgáltatsd ki!
2010. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Felszállok a buszra, leülök (40 perces az út), és csak azt veszem észre, hogy már szállnom is kell le, mert megérkeztem. Az enyhébbik eset az, hogy pár megállót "átbambulok", és fogalmam sincs, hogy annál a megállónál leszállt-e valaki, felszállt-e; teljesen kiesnek időszakok...
2011. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!