Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok délután/délben...

Miért nem tudok délután/délben aludni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen, ha délben próbálok elaludni, akkor fáj a fejem, és nem tudok felkelni: nem tudok megmozdulni(felnyitni a szemem, megfordulni stb.) és alacsony a vérnyomásom utána( miután hirtelen valahgy felébredek). Nem tudom miért van ez... Mostanában leszoktam a délutáni alvásról...emiatt.
2009. szept. 26. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel,nem tudom,miért volt.Nekem nem csak a fejem fájt,hanem mindenem,nagyon rosszul voltam.Én is leszoktam a délutáni alvásról miatta.Már jó rég, 1-2 éve.
2009. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak éjszakai és nappali tipusú (nem biztos, hogy ez a pontos megnevezés)emberek. A nappaliak korán kelnek, egész nap aktivak, és időben alszanak. Az éjszakaiak nehezebben kelnek reggel, délutánra elfáradnak (suükségük van napközbeni pihenésre) késő estig, estleg éjszakába nyúlóan tevékenyek, és nagyon későn mennek aludni. Tehát a napi alvásadagjukat a délutáni pihenéssel pótolják.

Te valószinűleg nappali tipus vagy, és ezért nem tudsz nappal aludni, ezzel összezavarod a beléd kódoltakat, attól a fejfájás, az lacsony vérnyomás, és minden panaszod. alakitsd úgy a napodat, hogy jusson elég időd az éjszakai pihenésre.

2009. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Huh, nekem ugyanez van:S Pedig olyan jó lenne néha alukálni, de Én még ráadásul borzalmasakat is álmodok olyankor:S

23/L

2009. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!