Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mikortól érzed, hogy öregszik...

Mikortól érzed, hogy öregszik a tested?

Figyelt kérdés

Én még csak 28 vagyok de mostanában kezdem látni az 1. jeleket, hogy öregszik a testem.

- Ha leguggolok, hangosan ropog a térdem.

- Kisebb mozdulatokra is meghúzódik az izmom, vagy az ízületem.

Nálatok ez mennyi idősen tudatosult?


2020. máj. 22. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért még nem az öregség jele. Nekem már 16 évesen is ropogott a térdem. Általánosságban az ötvenes években lehet érezni, hogy már nem minden úgy működik mint rég.
2020. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nekem eddig nem ropogott.

Apró jelek és ez egy hosszú út jobb esetben, de attól még öregszik. Ősz hajszál is van már 1 pár, a menstruációm is rövidebb, mint pár éve.

Csak ilyen apróságokra gondolok, amitől az embernek eszébe jut, hogy nem lesz örökké fiatal.

2020. máj. 22. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor kezdjél el tenni a ropogás ellen, mert nekem 51 évesen porcpótló műtétem volt. A felsoroltak pedig tényleg apróságok, lesz ez sajnos sokkal rosszabb is. Utálom, de ez van. Fejben fiatal maradtam és maradok.
2020. máj. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinel mas.
2021. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!