Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem kaptam el semmilyen...

Ugye nem kaptam el semmilyen vírust? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve, ugyanis rettegek a hányós-hasmenős vírusoktól, főleg a hányástól. Elég súlyos refluxom van, mostanában sokat idegeskedek, és ez sajnos mind a gyomromra ment rá. Ettem egy banánt aztán ráirttam pár korty kólát, és pár percre rá ment egy kicsit a hasam és nagyon megijedtem. Most fáj a gyomrom jön a savam. Enni nem ettem ma még, mert nem merek, félek nagyon, hogy kijön. Ugye csak a banán-kóla kombó hatása és nem kaptam el semmilyen hányós vírust?:( kérlek segítsetek, nagyon félek tőle.

2020. máj. 24. 11:49
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha súlyos refluxod van akkor nagyon sürgősen felejtsd el a cola-t.
2020. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A cola tényleg nem jó! Refluxal felejtsd el kb.örökre ès minden szénsavas italt.
2020. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha súlyos refluxod van nagyon nem kéne kólát innod,de a cukros gyümölcsöket sem erőltetném a helyedben,persze te érzed .

De ne csodálkozz,ha rosszul leszel,meg savat hánysz ha ilyen kóla-cukor kombókat tolsz le :D

2020. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazuk van a korábban szólóknak. Refluxot minden cukortartalmú dolog erősíti, ettől nem vírust kapsz el, hanem simán rosszul leszel, főleg, ha semmi mást nem eszel mellé. Attól is lehet hányingered például, ha nem eszel rendesen, üres a gyomrod a savon kívül. Felesleges idegeskedés helyett inkább táplálkozz értelmesen.
2020. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már enni sem merek, annyira pánikolok ettől az egésztől. Most ettem egy kis kefirt meg szendvicset, és olyan hangokat ki a gyomrom meg a hasam, hogy rendesen megijedek.:(
2020. máj. 24. 13:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Èhes vagy már lehet, azért is morog. Kamilla tea kicsit megnyugtatná lehet.
2020. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emésztési hangoktól nem kell megijedni. Bízz egy kicsit jobban a szervezetedben és fokozatosan kezdj el rendesen táplálkozni. Nem lesz baj. Gyógynövényteák amúgy nem rossz ötlet, pl. citromfű is jó a gyomornak (meg az idegeknek is), vagy a borsmenta.
2020. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!