Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy bizonyos fogyókúra miatt...

Doppika kérdése:

Egy bizonyos fogyókúra miatt majd egy éve nem ettem semmilyen gyümölcsöt. Most már elvileg lehet, meg is ettem ma reggel 6 db sárgabarackot. Lehetséges, hogy ettől kaptam gyomorrontást?

Figyelt kérdés
Szóval egy év kihagyás után ma ettem először gyümölcsöt. 6db sárgabarackot. Viszont nem sokkal utána hasgörcsöm lett, és elég sokat kellett vécére rohangálnom, már bocsánat, fosni. És a végtermék, ismét csak bocsánat, de rettenetesen büdös és híg. És érzem, hogy nemsoká megint kell, már görcsöl a hasam. Viszont az előbb 37,9-es lázam volt. Nem érzem túl rosszul magam, csak olyan gyengének. Lehet, hogy mindez a sárgabaracktól van?
2019. júl. 6. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én sok gyümölcsöt eszem, de a sárgabaracktól így is mindig megy a hasam.

Lázad viszont nem lehet a sárgabaracktól, annak valami más oka van - lehet, hogy fertőzéstől megy a hasad.

2019. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A sárgabaracktól is lehetne, főleg, ha rostot se sokat ettél a diéta alatt. De azért a 37,9 elég gyanús, inkább valami vírusra tippelnék.


Ha kevés rostot ettél eddig, akkor most várj vele még egy hetet, és utána sokkal óvatosabban vezesd be újra.

2019. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Tényleg alig ettem rostot az elmúlt egy évben.

Hát akkor lehet, hogy vírus lesz. Mivel se a torkom nem fáj, se nem köhögök, taknyos sem vagyok, biztos a hasmenés az ok. De hogy hogyan és mitől jött a vírus azt nem tudom.

2019. júl. 6. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Ember😦a 37.9 még nem láz,hanem hőemelkedés.én 39.fok ig semmit se veszek be.A barack meg amúgy is fosat meg görcsölsz tőle
2019. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes egy fogyókúra lehet...

Ráadásul 1 évig.

2019. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!