Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neuroptim hol kapható?

Neuroptim hol kapható?

Figyelt kérdés
Kezdodo panikbetegsegem van. Ritkan van rohamom de akkor kegyetlen egyszeruen teljesen halál közeli állapotban erzem magam. A dokin 0,25ös xanaxot írt fel azt mondta akkor vegyem csak be ha rosszul vagyok. Nem szeretném szedni se a xanaxot se pedig ha sor kerulne az antidepit se. Gyogyszertarban tudok venni neuroptimot?
2020. máj. 26. 11:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen. Brandenburg Neuro neven fut mar. En megmutattam telefonon a kepet a dobozarol, onnan mar tudtak, hogy mit szeretnek.
2020. máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jaj dejó koszi hogy ilyen gyorsan valaszoltal :) neked segitett? Akkor munka utan beugrok a gyogyszertarban, azt hittem csak drogeriaban kaphato vagy neten kell rendelni
2020. máj. 26. 11:35
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha jol emlekszem 5 ezer korul mozog az ara. En a Pingvin Patikaban vettem kb. egy honappal ezelott. Nem mondanam, hogy annyira nagyon bevalt, en elegge panikos, szorongos vagyok, es az a legnagyobb bajom, hogy ezeken agyalok, ezaltal erosek nalam a rosszulletek. Igazabol talan a hangulatom kicsit jobb lett, mert kezdtem megint magamba fordulni es kezdett eluralkodni rajtam a depresszio is, az viszont egesz megszunt. Nekem eleinte fajt a hasam tole, igy csak fel szemet szedtem egy jo 2 hetig. Valaki rogton erzi a hatasat, valaki hetekkel kesobb. Vesziteni nem veszitesz vele, vitaminok, az pedig soha nem art.

Ja es ne ijedj meg, neon zoldet fogsz tole pisilni. :D

2020. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na hallod nallam is ugyan ezek a tunetek csak nekem eros panikroham jon. Nagyon durva 😂de koszi hogy szoltal😁
2020. máj. 26. 11:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin egy kis gyógynövénnyel nyakonöntve. Ha ez használ akkor nincs igazan bajod.
2020. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha a testi tunetekre jok lesznek a vitaminok, idovel szepen lassan lecsitul az elme is, az idegrendszer is. Ha nem mukodnek onmagukban a teak (pl. citromfu), a rendszeres mozgas, a vitaminok, akkor nem kell elutasitani az antidepit, az nagyobb erovel fogja vissza a szorongas, a panikroham testi tuneteit, mivel kemiailag hat a receptorokra. Es nyilvan ha elmulnak a fizikai tunetek, nem agyal az ember, megnyugszik, jobb a kozerzete, jobb a kedve. Persze antidepi mellett is figyelni kell a rendszeres testmozgasra. Egy kognitiv viselkedesterapia sem arthat, mert a panikra es szorongasra a katasztrofizalo gondolkodas jellemzo. Ezeket a negativ, szorongast erosito gondolatokat kell atalakitani pozitiv gondolatokka, vagy legalabb objektivekke. Ki lehet ebbol gyogyulni, sot ki is kell, mert baromi kimerito az allando szorongas, kiszipolyozza az ember energiajat. Igazabol csak a gondolkodasat kell megreformalni, csak nyilvan nehez nyugodtnak maradni, ha a testben orultmod buliznak a stresszhormonok.
2020. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Utolso igazad van teljesen
2020. máj. 26. 12:10
 8/22 anonim ***** válasza:
Jó drága cucc. De egy próbát megér. Én magas hatóanyag tartalmú b.komplexet szedek, Bio-Co fortét. Mellé szedek magnéziumot, ez így nagyon hatékony.
2020. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hat ugyvagyok vele enis hogy egy probat meger. Mert nem szeretnék nyugtató függő lenni és félek az lenne a vége. Antidepit meg pláne nem hosszú távon
2020. máj. 26. 12:40
 10/22 anonim ***** válasza:
Gyógynövény boltban 1000 Ft-tal olcsóban is meg tudod venni. Nagyon jó vitamin. Lehet kell majd hozzá 2 hónap mire igazán érzed a hatását. Igyál citromfű teát, és minden nap végezz intenzív testmozgást /pld. futás/. Így hamar rendbe fogsz jönni.
2020. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!