Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Brandenburg Neuro / Neuroptim...

Brandenburg Neuro / Neuroptim mint vitaminforrás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagynéném forgalmazza az üzletben,ezt a terméket és hát elég jó áron [kvázi ingyen] kaphatnék ebből a szerből pár dobozzal.

Nem feltétlenül depresszió/pánikra szedném mint ahol sok helyen ajánlják.

Viszont megnéztem a dobozát és néhány vitaminnál (B1/B2/B6/B12)-nél elképesztő %-ok vannak a napi ajánlott bevitelhez képest.



B1 vitamin (tiamin) 50 mg | 4545%

B2 vitamin (riboflavin) 50 mg | 3571%

B6 vitamin (piridoxin) 20 mg | 1429%

B12 vitamin (kobalamin) 50 mcg | 2000%

Pantoténsav 35 mg | 583%

Niacin 35 mg | 219%

Folsav 450 mcg | 225%

Magnézium 350 mg | 93,3%

Mangán 4 mg | 200%

Cink 20 mg | 200%


meg vmi


Withania somnifera cucc


Szóval a kérdésem lényegében,hogy szedhetem ezt nyugodtan mint pl. B vitamin készítmény? Túladagolástól vagy mellékhatástól kell tartanom?


Előre is köszi a válaszokat!



2016. okt. 18. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább terápiás céllal tudnám elképzelni.Nem hiába arra való.A B1,B2-t sokallom,még akkor is ha vízben oldódóak.Cinket is csak időszakosan szabad szedni ekkora mennyiségben.Magnézium nem extrém,de egyszerre 350 mg-mal nem tud mit kezdeni a szervezet.Mondjuk nagyon sok függ attól,hogy milyen formában tartalmazza a tabletta az adott vitamint,ásványianyagot és nyomelemet.
2016. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És szerinted ha felezném? :) Mert a tabletta direkt olyan amit felezni lehet.
2016. okt. 18. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam a felezésre,csak nem tudtam,hogy van rá módod :) . Szerintem úgy jó lesz.De azért 1-1 hetet kihagyhatnál majd.
2016. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Háát így néz ki a tabletta:


[link]


Szóval szerintem direkt van így kialakítva hogy felezhető legyen.


Rendben,akkor így felezve nem adódhat semmi gond igaz?

2016. okt. 18. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet gond,szerintem.Akkor felezve 2 havi adagnak felel meg,így már nem is kell megszakítanod a szedését.Annyi belefér.
2016. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!