Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neuroptim hol kapható?

Neuroptim hol kapható?

Figyelt kérdés
Kezdodo panikbetegsegem van. Ritkan van rohamom de akkor kegyetlen egyszeruen teljesen halál közeli állapotban erzem magam. A dokin 0,25ös xanaxot írt fel azt mondta akkor vegyem csak be ha rosszul vagyok. Nem szeretném szedni se a xanaxot se pedig ha sor kerulne az antidepit se. Gyogyszertarban tudok venni neuroptimot?
2020. máj. 26. 11:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mindennap nem szabad futni!
2020. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet köszönöm, bàr igazad lenne remélem tényleg rendbe fogok jönni mert màr teljesen kimerít testileg is meg lelkileg is. Kerül fordul jön a pánik és próbálom kezelni de nagyon nagyon nehéz.

A futás szuper ötlet szerintem elkezdem majd :)

2020. máj. 26. 13:01
 13/22 anonim ***** válasza:
Próbáld ki szerintem. Lehet neked pont használni fog. Valeriana harmonyt nem próbáltad? A citromfű tea is hatásos lehet.
2020. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Próbáltam de sajnos semmit nem ért 😕
2020. máj. 26. 13:49
 15/22 A kérdező kommentje:
Az a baj mikor mar jön a pánik szinte semmi sem hatásos még a xanax sem. Addigra már annyira magamon kívül vagyok és eluralkodik rajtam a félelem hogy nem ér semmit
2020. máj. 26. 13:50
 16/22 A kérdező kommentje:
Próbálok olyankor különböző légző gyakorlatokat + mondani magamnak hogy semmi baj elfog múlni de van amikor nem segít van amikor igen
2020. máj. 26. 13:51
 17/22 anonim ***** válasza:
Eleg bizarrnak hangzik, de hagyni kell, hagy jojjon. Hagy tomboljon a tested, bajod nem lehet belole. Ha nem felsz tole, nem kezd el tombolni, es hosszutavon lecsendesedik, elmulik.
2020. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Próbálom mindig visszafojtani es epp ez a baj a doki is elmondta hogy ebbe belehalni nem fogok de mégis olyan érzés pedig közben valahol tudom hogy nem lesz baj
2020. máj. 26. 14:16
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen, ott a baj, hogy megprobalod elfojtani. A kisebb rohamoknal mar engedem, hogy csinaljon a testem, amit csak akar. Varom, hogy na akkor nagy bumm lesz, de szinte abban a pillanatban elcsitul. Nagyobb rosszulleteknel meg nekem sem sikerult nem ellenallni neki, pedig ebben van a kulcs. :)
2020. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor en is ezzel fogok probalkozni amikor erzem hogy jön nem fojtom vissza :)
2020. máj. 26. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!