Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Vannak esetleg tanacsaitok arra vagy bevált módszerek amitől jobban tudnam magamat szeretni? Nagyon sokat olvastam már errol, de nem jartam sikerrel. Lehet, hogy ez idővel elmulik?
2020. máj. 27. 21:33
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Nekem elsősorban az lenne a kérdésem, hogy hány éves vagy? Nő?

Én is hasonló problémával küzdöttem nagyon sokáig, ritkán még a mai napig előjön bennem, de szerencsére le tudom küzdeni már ezeket a rossz érzéseket.

2020. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sziaa

Igen, lány vagyok 18.

2020. máj. 28. 00:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Az okokat érdemes felfejteni. Mindennek oka van, annak is, hogy így érzel. Többnyire (szinte mindig) visszavezethető a gyerekkorba a tini kori, és felnőttkori érzelmi problémák (pszichés problémák is). Általában ciklusosan visszatér többször is az élet során ugyanaz a probléma addig, amíg meg nem érti és fel nem dolgozza az ember.


Javaslok számodra a felfejtéshez iskolapszichológust, vagy még inkább egy kineziológust.


Általában nem az segít, ha tünetet kezelsz, vagy módszereket alkalmazol arra, hogy mit tegyél. Hanem az akadályok elhárítása a döntő megoldás. Utóbbihoz meg előtt meg kell találni, ugyanis mindenkinek tele van a tudatalattija rossz emlékekkel.


Ami a tudatalattijában van az embernek, arra tudatosan nem emlékszik, mégis hatással van az életére. Ezért érdemes felhozni tudat alattiból, hogy szembesülhess a problémáddal összefüggő régi, egykor tudat alá fojtott eseménnyel.

2020. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!