Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó ez az arány? Szerintetek...

Jó ez az arány? Szerintetek elkéne így fogadjam magam vagy fogynom kéne? Van aki teljes mértékben eltudja pl így fogadni magát?

Figyelt kérdés
170 cm,70 kg lány vagyok van rajtam egy kisfelesleg.

2018. jún. 26. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni. Megfelelő testalkattal és izomzattal teljesen szuper lehetnél. Mások ennyivel zsírosak kissé, de úgy is roppant szexik. S van, aki már nem néz ki olyan remekül, pl. akin van 15 kiló plusz és az mind hason és csípőn...


Hogyne, emberek sokkal több felesleggel is lazán elfogadják magukat, pedig az már egészségtelen is és keveseknek tetszik.

2018. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány éves vagy, mert nagyon nem mindegy az sem. Képet nem látunk, de egészen máshogy néz ki egy 16 éves lány ennyi centivel és ennyi kilóval, mint egy mondjuk 50 éves.

Egyébként nem vészes, csak kíváncsi vagyok, ha már kérdezted.

2018. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek elkéne így fogadjam magam vagy fogynom kéne?"

Ezt mi nem tudjuk helyetted eldönteni.

2018. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad olyannak amilyen vagy,nem mindenki tud lefogyni.
2018. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért próbálkozni érdemes, ne adjuk már fel megpróbálás nélkül, pláne, ha tényleg zavar minket a felesleg...
2018. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!