Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Neo magnézium keringés hatásos...

Neo magnézium keringés hatásos ideges szívproblémákra? Extraszisztoléra hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Szedek magnéziumot orvos tanácsára, extraszisztolé miatt. Most láttam ezt az új fajta magnéziumot, amiben van kálium,és galagonya is. Valaki próbálta már?

2020. máj. 31. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vér kálium szintje rendben van, és nincs probléma a veséddel,akkor meg lehet próbálni.
2020. máj. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is azért nem merem szedni, mert van benne kálium, ami veszélyes is lehet a szívre nézve. Akkor kell előtte egy labor. Azt kell külön kérni, hogy nézzék meg? Mert a rutin laboros papíron nem szerepel sem a kálium, sem a magnézium. Pedig jó lenne a magnéziumot is tudni, hogy mi a helyzet. (Vidéki kórház)
2020. máj. 31. 09:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerepel a laborbeutalón,akkor kérd,hogy írják rá külön,mert ilyet háziorvos is kérhet ingyen. A mi beutalónkon (körzeti nővér vagyok és a Synlab-al dolgozunk) rajta van,mint kérhető vizsgálat és szoktuk is kérni mindkettőt.
2020. jún. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!