Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész napos hányinger és...

Egész napos hányinger és szédülés esetén ti ez esetben mit tennétek?

Figyelt kérdés
1 éve mindennapos hányingerem van. Egyik percről a másikra rámjött egy rosszullét, autóban ültem utasként, csak azon imádkoztam, hogy ide ne hányjak az autóba... Hányinger volt, remegés, erős szívdobogás. Aztán kardiológián nem találtak semmit, a hányinger megmaradt, de az esetek többségében csak akkor jön elő ha autóba kell ülnöm utasként (ez szerintem egyértelműen szorongás, pánikrohamszerűség). Aztán fél éve elkezdtem szédülni is, de nem is inkább szédülés, hanem bizonytalanságérzet, olyan érzésem van mint aki 2 napja nem aludt, mintha gyorsabban történnének az események mint ahogy felfogom. Mindegy, szóval fura érzés. Voltam kórházban is, mentő vitt be 240-es vérnyomással... Történt MRI, nem találtak semmit. Szedek vérnyomáscsökkentőt, de így is magas a vérnyomásom, átlag 150/90 napközben, éjszaka teljesen normális, már-már alacsony. Alkoholra abszolút nincs hányingerem (gondolom mert szorongásoldó), de még mindig van bennem félelem azzal kapcsolatban hogy van valami bajom. Még megyek endokrinológushoz, ha ott sem találnak semmit akkor még esetleg belgyógyász. Pszichológushoz is elkezdtem járni. Viszont valaki azt mondta, orvos (belgyógyász), hogy felejtsem el a pszichológust, még egy harctéri helyzet sem tud ilyen vérnyomást produkálni. Persze erre ismét ráparáztam, kattogok rajta. A tünetek alapján ti mit gondoltok, milyen orvost lenne még érdemes meglátogatnom hogy minden szervi tünetet kizárjak?
2020. jún. 5. 19:30
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez pszichés, egyszerűen rettegsz attól hogyha kocsiba vagy mozgó jarműbe ulsz.
2020. jún. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!