Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tanácsoltok mit egyen egy...

Mit tanácsoltok mit egyen egy refluxos beteg akinek diétáznia kell de hizni szeretne mert nagyon sovány!?

Figyelt kérdés
Fél éve reflux beteg vagyok és magaságomhoz képest nagyon sovány 185cm/60kg szeretnék meghizni de sajnos nem tudok a soványságom a betegség elött is volt de most hogy diétázok nem nagyon tudok hizni szeretném ebben segitségeteket kérni hogy tudnátok-e valamit ajánlani nekem amitöl pár kilót hizhatnék és a refluxom melett is kiprobálhatnám!Válaszotokat Köszönöm!
2010. júl. 31. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia elöbb a betegségedből kellene megszabadulnod - ha az sikerül a hizás is menni fogggg :) irtam privit keresd meg a hölgyet
2010. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én reflux beteg még nem vagyok,de rengeteg néha a gyomorsavam,terhességem óta.A sülteket a paradicsomszószt,a kávét,a szénsavasat próbálom teljesen kiiktatni,ha mégis nagyon ég a tokom ,szódabikarbónát kapok be egy kiskanállal,böfögök és segít.Szerintem vannak kimondottan zsíros halak,hízlaló gyümölcsök,zöldségek,a húst pedig ne süssed hanem grillezzed vagy fözzed! A zsíros magvak dió mogyoró pisztácia stb. sem ártanak,és hízlalnak.Ilyesmikkel próbálkozz.
2010. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt érdeklődhetsz: [link]
2010. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Huh, ez nehez. Mondjuk teszta. Ugy tudom, hogy azt ehetnek a refluxos betegek. Egy jo kis sajtos-tejfolos, de szigoruan alacsony zsirtartalmu! Ez tenyleg nehez, mivel nem ehetsz keso este es nagy adagokat! Meg ott a banan! Abban is sok a kaloria, azt mondjak. Napkozben meg nassolhatnal gumicukrot, vagy olyan chipset, ami nem olajban, hanem sutoben sult!
2010. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megvan! Tudom! Egyél bébiételeket! Egy próbát megér!
2010. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg igyál aloe vera levet.Èn is iszom,és azóta mégjobban vagyok.
2010. júl. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Az Aloeverát azt nem csak iszom szedem is az tényleg segitett nekem is!Ha valaki még tudna hasznos tanácsokat írni annak továbbra is örülnék és mégegyszer köszönöm a tanácsokat!
2010. júl. 31. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sovány vagyok és fél éve refluxos. Nem nagyon diétázok, de van amit nem bírok megenni. Már nem bírom úgy a túl édes dolgokat és a paprikás krumplitól is hányingerem van újabban:( De amúgy nem diétázok. Tök mindegy, mert reflux előtt is deszka voltam. Most megyek egy helyre, ahol kivizsgálják a refluxomat tükrözés nélkül, az egészséges étkezéssel kapcsolatban adnak tanácsot és a testsúlybeállító programjuk a fogyókúráról szól...hát nem tudom mit szólnak majd hozzám:) Ha adnak valami jó ötletet, megírom. Amúgy nem 100% a reflux, de reményeim szerint ezt is megmondják csütörtökön.
2010. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a földimogyorótól sikerült húsz kilót híznom.
2010. aug. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!