Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó idegeskedés / stressz...

Állandó idegeskedés / stressz ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Évek óta állandó hasfájásom meg hányingerem van ha menni kell valahova vagy csinálni kell valamit. Párkapcsolataim se mentek ezek miatt. Eddig a sulis vizsgák miatt voltam mindig rosszul, aztán az első munkahely elkezdése miatt, most a forgalmi vezetést kezdtem el és nagyon rosszul vagyok minden este, nem tudok ellazulni, bekell buszonom mindig reggel a városba és a busztól is rosszulvagyok eleve.

Gyógyszert nem szedtem sose , nem akarok rászokni.

Sirhatnékom van , remegek , nagyon túlstresszelek mindent és nem tudom élvezni az életet pedig csak 20 éves vagyok

Orvosoknál is voltam de egyik sem tudott mondani semmit , magne B-t ajanlottak amit szedtem is egy darabig de nem éreztem javulást


2020. jan. 19. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmazz légzőgyakorlatokat. Jógázz, meditálj, és ne legyél ideges. Próbáld mélyen megkeresni a stressz gyökerét, és próbáld meg kiiktatni. A jó hozzáállás sokat segít.
2020. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kemény dolog. Életmód váltásra lesz szükség, hanem egyre csak rosszabb lesz. Persze rengeteget számít az önkontroll is, próbálj mozogni, kikapcsolódni, pihenni. Sajnos nagyon nehéz erre bármit is írni. Ha nem bírod, kevesebbet kell bevállalni.
2020. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hogy kell jógázni? Néztem videókat de hiába csináltam a gyakorlatokat nem használt , fejben dől el? :(

Most csak azmiatt van a stressz bennem hogy hajnali fél4kor kelek , mert 5re járok vezetni, heti 3x , a busztól van bennem stressz , ami annyiban jön ki hogy alig tudok elindulni mert görcsöl és megy a hasam.

Valeriana Relax vagy valami természetes vagy növényi alapú nyugtató erre az időszakra amig vezetek , az érhet valamit?

19 órakor érek haza munkából , utána kevés kedve van az embernek sportolni mert kezdődik a nap szinte nemsoká

2020. jan. 19. 21:11
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Az idegesség nálam a hasmenéstől a hányingerig mindent kiváltott már. Ne szokjál rá a gyógyszerre, kis idő múlva ugyanitt fogsz tartani. Ja, még szédelegni is szoktam. Az okát kellene megszüntetni, de ezt csak mondani könnyű!
2020. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon erőltetik hogy jaj ez fejben dől el stb, de hiába veszem a nagy levegőket ha begörcsöl a hasam és egyből rástresszelek..:(
2020. jan. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!