Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatalon(23) sokat árthat ha...

Fiatalon(23) sokat árthat ha 2-3 évig több műszakban dolgozom?

Figyelt kérdés
Jelenleg ilyen melóm lesz előreláthatólag 4műszak 12 óra.

2020. jún. 16. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy bírja. Van, akinek semmi baja vele, más küszködik. Majd meglátod.
2020. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem az óraszám és a napszak a lényeg, nekem 2 munkahelyem van, heti 80 órákat dolgozom éjjel-nappal, össze-vissza, de mivel egyik sem megerőltető sem fizikailag, sem agyilag, így teljesen jól elvagyok. Havi 1-3 alkalommal hulla leszek, de akkor alszom egy nagyot, amikor tudok.


F/28

2020. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3 évig így dolgoztam. Én bírtam. Egyedül súlyproblémáim voltak, mint kb minden kollégámnak.. 😁 Híztam pár kilót, és valahogy nem ment úgy le , mint előtte, akármit csináltam. 😁 Most babát várok, majd szeretnék visszamenni, de gyerek mellett lehet nehezebb lesz.

Jó mondjuk amúgy nálunk olyan 1-4 ig általában nyugi volt, tudtunk kicsit pihizni vagy filmezni vagy akármi. Persze az nem olyan mintha rendesen aludna egy jót az ember.

2020. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huszonévesen ezt simám kibírod. Lesz egy csomó szabadidőd és 8 nap alatt csak 2-szer korán kelned, nem 5-6-szor. 7 évig csináltam, nem volt semmi gond. Az éjjeliek előtt jól aludj rá, legalább 10 órát.
2020. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kösz. 4-es

az a baj hogy alapjáraton rossz alvó vagyok...

2020. jún. 17. 14:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a szervezet jelzi, ha aludni kell. Ha nem bírsz elaludni, nem vagy elég fáradt sem. Aki nagyon fáradt és nem alszik, annak a szervezete kapcsol le, ha tetszik, ha nem.
2020. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!