Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy szokjam meg a repülést?...

Hogy szokjam meg a repülést? Mindig hánynom kell a repülőn. Vkinek már sikerült ezt legyőznie?

Figyelt kérdés
2010. aug. 1. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vegyél be tablettát, tengeribetegség ellen.

de lehet, hogy csak pszichésen vagy rosszul, mert ha nem kisgépről van szó, hanem utasszállítóról, és békés az út normál esetben, akkor nem nagyon "ráz"


én sokszor dolgozom hajón és tengeribeteg típus vagyok, mindig van nálam tabletta... már egy fél is elég, vagy egy negyed, szerintme pszichésen hat mert azonnal jobban vagyok tőle :DDD

2010. aug. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Most dicsekedsz, vagy panaszkodsz?


Nincsenek ilyen gondjaim, mint ahogy az emberek 95%-nak sem, mert nincs lehetőségük repkedni.:(

2010. aug. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a gyógyszereket akkor próbáld megy hogy eszel egy almát vagy almalét iszol. Igaz hogy ezt is tengeribetegség ellen szokták ajánlani de lehet hogy a repülőn is beválik.
2010. aug. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A tabletta mellett a pszichés tényező javításán dolgoznék.

Régebben (gyerekként) volt sokszor ilyesmi panaszom hosszú buszozáskor, és két dolog segít:

1. a horizont vagy más távoli fix pont figyelése, ezzel az egyensúlyérzékelés támogatása (ne olvass, ne beszélgess)

2. A légzésedre figyelj, relaxálj, mondogass magadnak megnyugtató állításokat.


Régen Daedalon tablettát írtak fel erre, most nem tudom, de a patikus tudja.

2010. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Jaaa, hogy te vagy a pilóta! :) Nagy pech!
2010. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!