Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rátok milyen hatással van a...

Rátok milyen hatással van a jelenlegi időjárás?

Figyelt kérdés

A ti hangulatotokat befolyásolja az, hogy odakint éppen milyen az idő? Változtattok az étkezésen, ugyanúgy próbáltok sportolni?

Az én hangulatom rosszabb, nehezen bírom magam rávenni az edzésre és gyakrabban kívánom a "rossz" ételeket is.



2020. jún. 21. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Én túlsúlyos vagyok, és a nagy meleg iszonyatosan megvisel. Úgyhogy most sűrűn hálát adok az égnek, hogy ilyen "jó" idő van, bár nem szeretem az esőt, de még az is jobb a kánikulánál.
2020. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem étkezésre szokott kihatni, de nem vagyunk egyformák. Engem a borús idő le tud hangolni néha, fáradtabbnak érzem magam, tompább vagyok. De szeretek bekuckózni ilyenkor, kis sorozat, film, nasi (:
2020. jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én már nagyon unom mert fázós vagyok.
2020. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha nincs jó idő mostanában. Vagy hideg, eső, vagy 40.fok. Ez jobb, mint a kánikula.
2020. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fejem fáj. Borzasztóan.
2020. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remekül érzem magam ebben a jó kis hűvösben.
2020. jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Feldob 🙂
2020. jún. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A levegő király, amikor nem fülled be, az eső andalító, nem kell kint dolgozni, cserébe szalad az udvar, szóval most még jó. Engem is feldob, aludni se sikerül ilyenkor. Alkotnék valamit, de szerintem csont nélkül mentőt hívnának, ha indítanám a kisflexet az esőben...
2020. jún. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!