Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy nem mindenkinek...

Lehet, hogy nem mindenkinek való a heti 40 óra munka, mert idegei nem bírják?

Figyelt kérdés

Úgy érzem sokkal több pihenésre lenne igényem mint amit megkapok heti 5 nap munka mellett. Folyton kimerült vagyok, ideges, nehezen koncentrálok és hasonlók.


Pihenésre lenne szükségem sokkal többre mint amit jelenleg megkapok.


Más is van így ezzel?


2020. jún. 25. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg másik munkahelyet kellene keresned.
2020. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez még a kényelmesebb változat. Sok ismerősöm napi 10 órát dolgozik. Sokan 3 műszakban dolgoznak. Összevissza van a szabadnapjuk. Én örülök neki, hogy minden hétvégém szabad, és nem kell napi 10-12 órákat dolgoznom, meg éjszakáznom.
2020. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a munkahelyen lévő légkörrel lehet a gond. Nálam is sajnos hasonló a helyzet az utóbbi időkben, annyi kiegészítéssel, hogy enervált vagyok, amikor hazaérek, korán fekszem, és másnap korán kelek.
2020. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2


Köszi, ám ez a gondolat nem nyugtat meg túlságosan. Csak mert mások 10 órát dolgoznak még nem jelenti, hogy szarabbul vannak mint én. Mindenkinek más az idegrendszere. A jelenlegi munkahelyemen sem látom, hogy mások annyira ki lennének merülve.


Ezért írtam azt, hogy ez az idegrendszeren múlik, és bármi más munkát csinálnék is pont ugyanez lenne, ha egyszerűen gyengék valakinek az idegei talán nem való a 40 óra munka neki.

2020. jún. 25. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:

4: Én meg azért írtam, mert nem tudom, hogy van-e más lehetőséged. Aztán nehogy úgy járj, hogy innen elmész, közben meg ennél csak rosszabbat találnál.

Szerintem mondjuk nem a munka a bajod, hanem eleve van valami bajod és ezért a munka sem megy. Nincs valami problémád? Vagy konkrét mentális betegség,

2020. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy nem mindenkinek való a heti 40 óra munka, mert idegei nem bírják? ... Mindenkinek más az idegrendszere. ... az idegrendszeren múlik ... ha egyszerűen gyengék valakinek az idegei talán nem való a 40 óra munka neki"

Tehát te sem választ vársz a kérdésedre, hanem önigazolást arra a válaszra, amit te magad megadtál...

2020. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

Rakd rendbe az idegrendszeredet. Táplálkozz egészségesebben, a B vitamin is sokat segíthet. Esetleg sportolj is valamicskét.

Szerezz egy jobb ágyat, sokszor amiatt nem tudja valaki kialudni magát rendesen.

Meglásd, egy idő múlva talán dupla műszakot is akarsz majd vállalni.

2020. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!