Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Üdv mindenkinek Dolgozott már...

OLYMPUS kérdése:

Üdv mindenkinek Dolgozott már valaki a Burger King-ben?

Figyelt kérdés

Ami a Nyíregyháza Pazonyi út 32.-ben található?


Arra lennék kíváncsi hogy mien ott a munka ?


Első sorban mienek az emberek és a főnök szemetek vagy meglehet maradni ?



2018. nov. 11. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En vennek toled hamburgert :)
2018. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm de ez nem az a válasz amit keresek.

Kíváncsi vagyok hogy aki ott dolgozik vagy dolgozott mi a tapasztalata az ottani főnök és a többi beosztott normális e vagy rá kell dolgozni a nyalis beosztottakra.

2018. nov. 11. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

A "mien" szót így írjuk: milyen

Pesten már dolgoztam, ott tök korrekt volt minden. Egyébként ha nem vagy egy lusta vagy mindenen megsértődő ember, és normális megcsinálod a munkád, úgy ahogy mutatták, sehol nem lesz gondod.

2018. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ott dolgozom. Pörgős munka, sokat kell állni, és lefáraszt testileg-szellemileg. Attól is függ, hogy konyhán vagy-e vagy kasszasoron. A fizetés jó, a kollégák többnyire diákok. Van ingyen étkezési lehetőség bizonyos költségkeretig+ egyéb juttatások. Én szeretek ott dolgozni.
2018. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
3 hónapig csináltam. Vissza nem mennék semmi pénzért.
2018. nov. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!