Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS dinnyétől lehet pirosas a...

SOS dinnyétől lehet pirosas a széklet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet fura kérdés, de majd' szívrohamot kaptam az előbb. Elmentem ma wc-re, tegnap ettem egy naagy szelet dinnyét. És tuti az jött ki, mert láttam benne magokat - már bocsánat, de hát na - és voltak benne itt-ott pirosas részek és nagyon megijedtem! Lehet a dinnyétől ilyen?



2020. júl. 3. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem azok nem dinnye darabkák lesznek, talán inkább vér. Nem akarlak megijeszteni, nem azért írtam. De szerintem kizárt, hogy dinnye darabok legyenek.
2020. júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Tök mindegy, hogy dinnye vagy vér, ha csak egyszer fordult elő az nem baj, ha rendszeresen vörös lesz, akkor menj orvoshoz.
2020. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első, volt ahol olvastam, hogy elszínezheti a székletet, vagy hogy valakivel fordult már elő ilyen.


Második eddig ilyenem nem hiszem lett volna, közelebbről szemügyre vettem és nekem nem vérnek tűnt, hanem kajarészeknek, mint mikor pl paradicsomot eszik az ember.

2020. júl. 3. 14:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, elszínezi. Ahogy a spenóttól is zöld szokott lenni, vagy a céklától piros.
2020. júl. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azóta felhívtam édesanyám a pánik közepette :D (csak azért a para mert ételérzékenység gyanúval megyek jövő héten vérvételre)

De azt mondta neki csomószor piros tőle darabokban, valamint a céklánál is előfordul ilyen, de még a málnát is mondta. Mert a gyümölcsök egy része emésztetlenül megy át. Szóval megnyugtatott ő is most kicsit.

2020. júl. 3. 14:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Első: az igen..

Cuki vagy kérdező (: tessék belegondolni ilyenkor mindig, hogy miket ettél előző nap, gyakran ez ad magyarázatot. Nyugodj meg, ebben az esetben szinte 100% , hogy a dinnye a ludas.

Sok sikert az intolerancia teszthez! Remélem jó eredményeid lesznek!

2020. júl. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De minek megsózni a dinnyét? Baromira ramaty íze lehet.
2020. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D baszki és tényleg.. lehet ez az oka
2020. júl. 3. 22:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma reggelre még volt benne egy kevés és mag is. Próbáltam nagyon nagyon megfigyelni. Tegnap málna fagyit is ettem, meg milánóit is.
2020. júl. 4. 09:39
 10/11 anonim ***** válasza:

De nee ilyenkor hagyj el minden pirosas kaját!

Figyelj, ha tegnap csak egyszer voltál wc-n, maradhatott még benned nyugi. Volt ismerősöm majdnem 3 napig fosott dinnyétől.

De lényeg, ma semmi piros étel, és ha holnapra is ilyen - addigra szerintem ki kell ürülnie - akkor menj vissza házidokidhoz.

Amúgy nyugi, általában nincs "nagy baj" ha pirosas amit lát az ember, ha felülről vagy végbélből jön valami az emésztett fekete.

De még ahogy le tudod csekkolni, a székleten RAJTA van? Tehát eltudod kenni? Vagy a székletnek része, azaz kajának tűnik? Látsz e benne rostokat (bocsi muszáj, mert akkor lehetett tényleg a dinnye szálai)

Ha kajától van az embernek hasmenése akkor se egyszer megy csak, van aki 2-3x mire teljesen kijön.

2020. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!