Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan, akinek szintén...

Van itt olyan, akinek szintén sokat fáj a feje mostanság?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap faj a fejem, sokszor a gyogyszer sem segit. :(
2020. júl. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. De én érzékenyebb vagyok az időjárásra, és nálunk mostanság esik az eső vagy hét ágra süt a nap...
2020. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen! Én nem vok az de a front.....
2020. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És hogyan birkóztok meg vele?
2020. júl. 5. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az időjárás miatt. Már megszoktam, hogy ez van, így egész jól bírom, többnyire gyógyszert se veszek be (attól hosszú távon rosszabbak lesznek nálam a fejfájások, így csak akkor veszem be, ha anélkül elviselhetetlen). Nekem többnyire estefelé jön elő, így ilyenkor igyekszem pihenni kicsit meg sok vizet iszok és ezek azért segítenek. Elég rossz, de nem tudok vele mit csinálni, gyerekkorom óta frontérzékeny vagyok. Kezelni megtanultam, de teljesen elmúlni lehet soha nem fog.
2020. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy csak szerintem nagyon furcsa az időjárás mostanában?🧐
2020. júl. 5. 22:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is frontérzékeny vagyok. Ha csak kicsit fáj, akkor hagyom elmúlni. Ha már rendesen érzem, akkor egy szem Algoflex Forte-t veszek be. Ha meg istentelenül fáj akkor ugyanez + 2 feles.
2020. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!