Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet-e termálfürdőbe menni...

Lehet-e termálfürdőbe menni aranyér esetén?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 10. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet.
2013. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2013. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na szép egybehangzó válaszok születettek itt, úgy látom :). Gondolom, az utolsó arra értette a nem-et, hogy mivel vérezhet, a meleg termálvíz meg vérbőséget okozhat, így fokozhatja a bajt. ez az én értelmezésem. De ha nem súlyos, és épp nem vérzik akkoriban, akkor szerintem lehet. Legalábbis én jártam nem egyszer, és nem lett rosszabb semmi. Még azt is el tudom képzelni, hogy esetleg lehet olyan fajta gyógyvíz valahol, ami pont erre van.
2013. ápr. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azért írtam, hogy nem, mert pár hete olvastam egy cikket a termál és gyógyfürdőkről és ott azt írták, hogy nem lehet.

Mondjuk egyszerűbb lenne az orvosod megkérdezni, az a biztosabb. :)

2013. ápr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És mit írtak, hogy milyen okból nem lehet? Mi baj lehet?
2013. ápr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felsorolásban írták csak, hogy pl. szív és érrendszeri problémák, reuma, bőrbetegség, aranyér stb.

Nem ez volt a cikk lényege, úgyhogy nem tudom miért. :)

2013. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!