Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 10 percenként beszédülök egy...

10 percenként beszédülök egy pillanatra. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam inni alkoholt, de 1 hete eléggé bebaszcsiztam és miután felkeltem, azóta van ez a tünetem, hogy kb 10-15 percenként elszédülök egy fél másodpercre, akkor olyan érzés mintha majdnem elájulnék. Folyamatosan mérem a vérnyomásom, pulzus, nem vagyok kiszáradva, nincs betegségem, egyedül a tökfőzelékre vagyok allergiás de azt nem szeretem amúgyse. Igazából nincs kedvem orvoshoz menni gondoltam várok 2 hétig hátha elmúlik de még mindig tart ugyanúgy. Mi lehet szerintetek?

2020. aug. 4. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a vérnyomásod ingadozik?Lehet valamilyen érszükületed van talán az agyban.
2020. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Iszol eleget?


Nekem front idején szokott hasonló lenni. Talán te is érzékeny vagy a frontokra.

Pihenj! Jobbulást!

2020. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze kicsit ingadozik de csak normális határon belül de előtte is ilyen volt mert percenként mérem a pulzust meg a vérnyomást. 17 vagyok.

#2-es nálad mennyi ideig szokott tartani?

2020. aug. 4. 12:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Nálam is csak pár pillanatig tart, de frontok idején naponta többször is előfordul sajnos. Már évek óta tart... Voltam orvosnál, minden rendben volt mindenhol. Én jöttem rá, tapasztaltam ki, hogy frontos időben jön elő.

Sajnos megoldást nem tudok. :(

Viszont azt észrevettem, hogy a fáradtság ront rajta.

2020. aug. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy percenként méred a pulzust és a vérnyomást, egész nap méred? Amúgy percenként nem szabad, legalább 5-10 percet várni kell 2 mérés között.


Nyakcsigolya is okozhat ilyen szédüléseket, lehet sokat nézel lefelé.

2020. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alkohol-elvonástól lehet szédülni. Nem forgó, hanem zuhanásszerű, mintha elájulnál.
2020. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez nagyon trombózisszagú. Valahol a nyaki részen lehet.
2020. aug. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!