Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka, hogy annak...

Mi lehet az oka, hogy annak ellenére hogy székelési ingerem van, mégsem tudok könnyíteni magamon?

Figyelt kérdés
Szimpla szorulásra gyanakodtam, de akkor nem lenne ingerem, így az van, de olyan érzés, mintha nem lenne mit... Pedig 3 napja nem voltm, és eszek is rendesen... Igaz hogy az ezelőtti héten nem ettem egész nap semmit, új környezetbe kerültem, és a fogamzágátlót is most kezdtem el, de mit kellene tennem? Menjek orvoshoz mindenképp, vagy vegyek hashajtót és reménykedjek?

2020. aug. 5. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szedj hashajtót aztán próbálkozz. Sok sikert!
2020. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talan egy nagyon szaraz darab szeklet tenyleg a finisben van, csak nem indul be a perisztaltika valamiert. En szekletlazitot, vagy olyan szert szednek, ami nem hashajto, csak sikosit belul. Lactulose Magyarorszagon nem tudom, van-e.
2020. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Vettem be Dulcelaxot, reméljük segít.
2020. aug. 5. 20:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor nem tudok amikor idegen helyen vagyok. Tehát a baj a "fejemben" van. Ha ellazulok pl otthon nyugisan akkor megy.
2020. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mint a masztizás... Nyugodt helyen kell csinálni
2020. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gatyesz nem maradt fenn ?
2020. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem valt be egyebkent... ket tabletta sem hatott... orvoshoz kene menjek, igaz?
2020. aug. 6. 05:12
 8/10 anonim ***** válasza:
egyel zabpelyhet! az segít!
2020. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz szerintem... Ő csak tudja mit kell tenni
2020. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az orvos is hashajtót fog ajánlani. Dulcolax kúprol jókat olvastam, gliceeines kúpot is érdemes kiprobálnod mert a kúook helyileg, gyorsabban hatnak.
2020. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!