Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol lehet ez? (bovebben lent)

Mitol lehet ez? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

18 eves vagyok. Par napja rosszul erzem magam: szedulok neha,nyom a mellkasom, bal kezemben es labamban mintha fajnanak az izmok, a hatam is erzekeny,4 napja a hasam is megy. Elmentem haziorvsohoz,o elkuldott vervizsgalatra,mert vitaminhianyra gyanakszik.Holnap kell mennyek vervetelre. Kicsit csodalkozom ,hogy tenyleg ennyi panaszom lenne mondjuk egy kis magneziumhianytol?! valakinek volt mar hasonlo rosszullete?az mitol volt?


A valaszokat elore is koszonom:)


2010. aug. 4. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen, a szívemet vizsgálták meg, és kiderült, hogy anginám van.


25/L

2010. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Errol a betegsegrol nem is hallottam.Komoly betegseg?Hogyan kell kezelned?Ki lehet gyogyulni belole?
2010. aug. 4. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Az angina a szívizomzat elégtelen vérellátása miatt van, heves fájdalomban, "rohamokban" nyilvánul meg, kisugárzott a testem egész bal oldalára, az államba, stb. EKG-t és szívultrahangot csináltak. Elég egészségtelen életmódot folytattam, azért alakult ki, dohányoztam és ülőmunkát végeztem. Hát az ülőmunka megmaradt 8örülök, hogy van egyáltalán munkám), de a dohányzással, kávéval felhagytam, sportolok, és egészségesebben étkezem, így helyrejöttem annyira, hogy gyógyszert nem kell szednem, csak táplálékkiegészítőket (természetesek), azt is csak idényszerűen.

Valószínűleg annak köszönhetem ezt, hogy fiatala vagyok (és voltam akkor), így jól tudtam alaklmazkodni, ráadásul nem éltem régóta ilyen életmódot.

Amúgy az angina súlyos is lehet, koszorúér szűkület, stb. Nekem legfőképp a dohányzás és a stressz miatt volt (meg hogy nem mozogtam).

2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy most olvasom, hogy a hasad is megy (ezt eddig nem vettem észre), lehet ez valami vírus is, az izomfájdalom abba is belepasszol.
2010. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!