Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet? / Bovebben lent /

Mitol lehet? / Bovebben lent /

Figyelt kérdés
Már harmadik hónapja nagyon-nagyon szeretnénk babát tavaly volt egy sikertelen terhességem 6 hónapnyi kihagyás után újra probálkozunk azóta is pontos 26 napos a ciklusom viszont csak 2-3 napig tart akkor is kis mennyiségben elotte egy hetet nagyon fáj a hasam majd menzikor elkezd fájni a mellem, derekam most is 14.-én volt menzim azóta minden nap érzem a melleim ma ismét kezd fájni a hasam bár valószinuleg az ovuláció miatt lehet - bár most nem tesztelek de elozo hónapokban a 12-13. napon volt két csíkos a teszt. Terhes nem vagyok hiszen idore megjott. Teljesen kétségbe estem. Mi lehet az oka a kevés menzinek, has és az állandó mell fájdalomnak ha terhes viszont nem vagyok? Volt már valakinek ilyen ?
2010. aug. 24. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim vannak. Csütörtökön megyek hormonvizsgálatra.
2010. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia ! És az orvos mit mondott vagy csak elkuldott hormonvizsgálatra ? Engem a rovid menzi zavar meg a mellfájdalom arrol nem is beszélve hogy így biztosan nem sikerul a babó. Neked mik a tuneteid ?
2010. aug. 25. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia..igen volt , van..most derült ki az oka..baktériummal fertőzött a férjem spermája..hárommal is..ezekből az egyiket megkaphattam én is mivel együttlét során a spermával átjut..okozhat problémát a méhben, petefészekben..nekem a mensim egy ideje két három nap és gyenge..a hasfájás előtte egy másfél hétig tart..nem mensis görcsök de szinte folyamatos alhasi fájdalom..mindemellett szinte havonta kéthavonta teszteltem pozitívat mármint terhes voltam de meg jött..a doki szerint a fertőzött spermával létrejött terhesség nem marad meg..kilöki a szervezet..spontán..szóval most várjuk az én tenyésztésemet..a férjemnek meg jön az antibiotikumos kúra..azzal kezelhető..
2010. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja jut eszembe, a hormonok nálam és minden más rendben volt
2010. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nahát ! Ilyet ég nem is hallottam! Úgy hiszem a dokit mostmár nem kerulom sokáig mielobb kérek idopontot ! Drukkolok Nektek remélem minden jól alakul !
2010. aug. 30. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!