Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rémálmok melatonintól?

Rémálmok melatonintól?

Figyelt kérdés
12 mg-ot szedek lefekvés előtt. Gyors felszívódásút.

2020. aug. 21. 08:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%
Én meg a 6. Vagyok aki nem a 7. :D Nekem is tök mindegy mit hiszel el. Fogalmad nincs mikor kaptam meg a diplomámat de úgyis nalad a kötözködés a lényeg. Aki ezen a területen dolgozik folyamatosan követi a szakirodalmat. A bélbakteriumos téma tipikus példája annak amikor már valaki nem tud miről írni hát kell valami új téma. Vannak benne igazságok de alapvetően nagyon túl van tolva az egész. Az agrármérnök szakon pedig semmit nem tanítanwk belbakterium témában szóval nem tudom a végzettséged mire igazolás. Laikus vagy és nem tudsz szelektálni a szakirodalmban vagy csak a felét érted meg annak amit olvasol és a leírtakat a saját szád ízére fordítod. Nem kéne mert itt megtévesztesz másokat
2020. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
56%
Annyira jót mulattam ezen 5-ös: "Már megint a bélbaktériumos." :)
2020. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!