Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha sokat járok pisilni az...

Ha sokat járok pisilni az betegség jele lehet?

Figyelt kérdés

1-2 éve felfedeztem magamon, hogyha megiszom 1 pohár vizet, rövid időn belül el kell mennem pisilni. A pisilés nem fáj, vagy semmi ilyesmi, csak fura, hogy naponta többször is elmegyek, mint a körülöttem lévő emberek.


Ez normális lenne és csak gyorsabb az anyagcserém, vagy vesebetegség tünete?



2020. aug. 21. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Veletlenul nem olyankor van, mikor a figyelmed nincs elterelve? Miota otthon vagyok sokat, millioszor megyek pisilni, valahanyszor eszembejut. Viszont ugyanolyan sokat ha iszom, es valahol mashol vagyok, el is vagyok foglalva, orakig nem is kell.
2020. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hasonló tünetekkel elmentem urológiai vizsgálatra. Mindent rendben találtak.

Gyakori vizelet miatt feszültebb is az ember főleg utazásnál, bevásárlásnál, ez is közrejátszik.

Orvosi megoldást nem találtak rá, együtt élek a problémámmal, már több mint tíz éve.

2020. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Renyhe izomzat esetén nyomódhat a húgyhólyag, ami jelentősen csökkenti a befogadóképességét.
2020. aug. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!