Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A stressz okozhat ilyen...

A stressz okozhat ilyen tüneteket?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes, de már napok óta fáj a bal karom, ha pl felemelem vagy bizonyos mozgatásokra mintha a mellem felől jönne a fájdalom, de olyan mintha mozgásszervi lenne. Kicsit a jobb kezemben is érzem és a vagtagjaimban is. Most levegovetelnel fáj a bal oldalt a mellkasom, de pl az előbb kb egy órára eltereltem a figyelmem és akkor egyáltalán nem tűnt fel meg sokkal jobban voltam. Ért mostanában egy nagy trauma és azóta érzem ezeket, a kozerzetem se a legjobb, de az nem ijeszt meg, mert az tudom, hogy tuti, hogy lelki alapon van. Napok óta érzem már ezeket. Ha infarktus lenne az ugye nem huzodna eddig? Vannak jobb és rosszabb periódusok nem folyamatos.
2020. aug. 26. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sok mindent okozhat a stressz, infarktust is, vérnyomásod rendben van? Nem szúr a szived?
2020. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szúr, inkább nyomást érzek levegővételre. De olyan mintha a gyomromból jönne ez az érzés, mert az idegesség miatt a gyomrom se a legjobb mostnaban.
2020. aug. 26. 17:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Mozgásszervi probléma lehet inkább ha bizonyos mozdulatokra jön elő,háziorvost kellene felhívni, majd ő megmondja mi a teendő.
2020. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne fesd az ördögöt a falra, mert kijön a házmester, és szétrúgja a seggedet. Nem kell mindjárt infarktusra gondolni egy szar kis huzat miatti fájdalom esetén. Meleg van, a felhevült testet érő huzat könnyen okozhat lokális izomfájdalmat.
2020. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!