Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stressz okozhat ilyen testi...

Stressz okozhat ilyen testi tüneteket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mióta túl vagyok az államvizsgákon és a nyelvvizsgán idegileg kivagyok,szorongok. Már a vizsgák alatt is volt olyan gondom,hogy a stressztől hányingerem volt, ment a hasam, sok lett a savam. Állandóan azon agyalok,hogy mi van,ha rosszul leszek és akkor jön megint a remegés,hányinger,gyomorszorító érzés,zsibbadás, vizelési inger stb. Ma reggel meg arra keltem,hogy erősen szúr az egész hasam és a mellkasom is. Főleg jobb bordaív alatt és a gyomorszáj tájékán. Ettől halálfélelmem lett, megint hányingerem,erősen vert a szívem és zsibbadtam. Megijedtem,hogy infarktus vagy akármi..

Most is néha még az egész gyomromban érzem azt a díszkomfort érzést és néha szúr is a köldök felett és bal oldalt a bordák alatt. Stressztől lehet ez is?

Tervezem,hogy a héten csináltatok egy hasi uh-t,mert állandóan idegeskedek,hogy ilyen-olyan gyomorgondom van.

Most fogok új munkába állni..ezen is idegeskedem.


28/L


2016. nov. 21. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Először kikell zárni hogy nincs e szervi baj.De sajnos az ideg sok mindent tud pródukálni nálam is ez van.26N
2016. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A stressz tűrőképesség javítására a legjobb a relaxáció.

https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo&t=64s

2016. nov. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#3

Nem ideg, hanem psziché!

2016. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!