Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi volt ez velem tegnap? Mi...

Mi volt ez velem tegnap? Mi volt ez a roham?

Figyelt kérdés

22 F


Megettem tegnap délután meleg levest kenyérrel. Alig ittam utána valami vizet, lefeküdtem. Néztem filmet az ágyban. Fel álltam, és elkezdett nagyon szédülni a fejem. Gondoltam, hogy össze esek. Zsibbadt a ball kezem, a fejem hasított, tompa volt a fejem, a kezeim is, még gyengék voltak, alig éreztem a testrészeimet. Influenzás beteg vagyok, torokgyulladásom van. Szedek antibiotikumot. Nagyon rosszul éreztem magam. Aztán az egyik néni, aki itt él velünk, adott szódabikarbónát és abba ectet tett, azt megittam. Böfögött, de nem hánytam. Hányingerem volt, úgy éreztem, hogy hányni fogok, de nem hánytam. Aztán a szelek jöttek, nagy wcre kellett mennem. Jártam ki és be. Nagyon rosszul voltam. Komolyan gondoltam, hogy meghalok, itt a vég. Hívtam sürgősire, megmondtam, hogy mi a gond, mondták, hogy lehet attól, hogy beteg vagyok. Volt lázam, hőemelkedés 37,5, de már nincs szerencsére. Elmondtam a tüneteimet. Hogyha ugyanúgy lennék mint voltam, menjünk el, vagy kijönnek. 5-6 csésze teát ittam. Mondták, hogy vegyek be magne B6, bevettem, jobb lett valamivel, de jöttek vissza a rohamaim, a szédülés, össze esés. Este mikor lefeküdtem, jobb lett.


Ma reggel felkeltem, a fejem fáj hátul, néha a füleim. Nem szédül a fejem, jobban érzem magamat. Félek, hogy neadjisten vissza jön ez a roham, ez a szédülés. Barátnőmnél vagyok. Haza nem mehetek, mert félnek, hogy netán koronavírusom van, mert szerdán megyek tesztre, és pénteken lesznek az eredmények.


Mi lehetett ez? Ugye semmi komoly? Nagyon félek. Kérlek segítsetek rajtam!!!


2020. aug. 30. 08:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez koronavírus
2020. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ez nem* koronavírus.

Bocs hogy rosszul írtam

2020. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor mi lehet ez?
2020. aug. 30. 08:58
 4/20 anonim ***** válasza:
Sokszor ki fogod még írni ezt a kérdést?
2020. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen míg nem kapok választ mert félek
2020. aug. 30. 09:55
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valos betegseg kozepette egy kisebb rosszullet panikrohamot hozott ki beloled? Tehat egy kezdeti tunetbol sokszorosan rossz mar csak a rossz idegallapot miatt lettek? Ugyanis a szorongas, panik tud ilyen lenni, planeha volt egy alap rosszullet.
2020. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Milyen betegségre gondolsz? Nem értelek.
2020. aug. 30. 13:33
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is pánikroham.

De az is lehet, hogy keveset ettél/ittál, és leesett a vércukor szinted, vagy a vérnyomásod. Nekem akkor szokott ilyen lenni. Csillagokat látok, eltompul a hallásom, alig engedelmeskednek a végtagjaim, szédülök, sötétülni kezd minden és ha nem ülök le időben, akkor ájulok. Ha leülök és lógatom egy kicsit a fejem, akkor kitisztulok, de legalább egy-két nap mire a tompa, fáradt, bizonytalan érzés elmúlik.

Olyan is volt már, hogy egy diéta közepén szülinapi ebédre mentünk, ahol jó zsíros kaják voltak. Éhes voltam, jól bekajáltam belőle, negyed óra múlva pedig marha hányingerem lett, úgy éreztem hányni fogok, ezért kimentem a mosdóba és végül nem hánytam, hanem ismét tompulni kezdett a világ és pár másodpercre elveszítettem az eszméletem. Szerintem ott a szervezetem enyhe sokkot kapott a bevitt tápanyagtól, hiszen akkor hónapok óta nem ettem már ilyen nehéz ételeket.

Azért félni nem kell. Fiatal erős szervezet vagy, túléled!

2020. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem volna szükség neurológiai vizsgálat? A barátnőm ezen tegnap jót szórakozott. Egyáltalán nem dobta őt ez fel hogy én rosszul voltam
2020. aug. 30. 13:49
 10/20 A kérdező kommentje:
Ma az végett depressziós vagyok. Szüleimhez nem mehetek mert félnek, hogy koronavírus fertőzött vagyok, a barátnőm jót szórakozik ezen. Bezzeg mikor ő volt így futottam bele sürgősire. De ő azt mondja hogy gyerekesen viselkedem. Nem hogy megölelt volna, de még jól ki is nevet. Fütyült én rám. Ő haza jön munkából ő fáradt. De őtet az nem érdekli, hogy én majdnem megőrültem
2020. aug. 30. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!