Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztetek már így vagy hasonló...

Éreztetek már így vagy hasonlót? Mit tettetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mielőtt bárki írná, tudom normális ez, néha mindenkinek van kisebb-nagyobb időre ilyen érzése, de nem tudom, nálam hónapok óta tart és nem tudok már mit tenni. Szóval éreztétek már úgy, hogy egyszerűen semmi sem jó lényegében? Ha egyedül vagy, ha emberek között rossz. Ha csinálsz valami, ha nem az a baj. Nem találsz semmit ami lekötne, senkiben sem érzed, hogy lefoglalna egy kicsit is. Bármit teszel, bárkivel sehogy sem jó. Tudom, nagyon tinidrámának tűnik, de mint mondtam, hónapok óta tart és egyszerűen nem érzem, hogy megtudnék ettől szabadulni.
2020. aug. 31. 17:02
 1/5 lazapannus válasza:

Szerintem ez normális , legalábbis én is így éreztem nagyon sokáig

Nekem az segített hogy tartottam egy kis szünetet a külvilágtól és magamra koncentráltam egy kicsit, úgy értem nem túl jó tanácsnak tűnik amit mondok de én beletörődtem abba ami van és hogy akit érdeklek és fontosnak tart majd kérdez felőlem, nem erőlködtem és teljesen másra koncentráltam pl ilyenkor jó a tanulást elő hívni, lehet nagyon utálsz tanulni(én is ) de pont ilyenkor jó mert másra tudsz koncentrálni.(vagy nézz sorozatokat azzal mindig elmegy az idő és órákat tudsz rajta gondolkodni).

2020. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tanulás nem valami jó, már dolgozom. Sorozat pedig, gondolkodtam, de mint mindennél, ennél sem érzem azt, hogy lekötne
2020. aug. 31. 17:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Lecsökkent a boldogsághormonok szintje, mert elborult a bélflórád. Egyél (lehetőleg) minden étkezéskor és minél több zöld növényi rostot. Kerüld az olajakat, zsírt használj.
2020. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*felborult
2020. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lazapannus válasza:
Ha úgy érzed akkor szerintem látogass meg valakit, lehet hogy vami komoly dolog van mögötte, plusz nem veszítesz rajta semmit. De ez csak egy tanács ....:)
2020. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!