Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhat ez a fejfájás?...

Mire utalhat ez a fejfájás? Nagyon rossz ez így :- (

Figyelt kérdés
Szóval elég gyakran fáj a fejem. Szerintem front érzékeny vagyok vagy nem tudom, mert ez az időjárás kikészít már nagyon. Van hogy elég durván fáj és még a gyógyszer se használ. Algopyrint szoktam bevenni de ritkán először inkább alszok hátha akkor elmúlik mire felkelek (csak hát ez se mindig kivitelezhető például suliban). Van hogy elmúlik ha lefekszek aludni vagy ha bekapok egy algopyrint, de nem mindig. Általában ha valami nagy front jön, vagy vihar akkor nagyon fáj a fejem. Szinte felkelni alig bírok és lüktet az egész fejem. Szemüveges vagyok (elég erős a szemüvegem) de olyankor még azt se bírom elviselni meg az erős fényeket, hangokat. Volt már olyan, hogy hányingerem is volt nem is egyszer, de szerencsére még nem hánytam (nagyon nem szeretek szóval remélem nem is fogok). Amikor elmúlik gyógyszertől vagy alvástól akkor nem lüktet a fejem akkor úgy az egész fáj mintha nyomás lenne benne vagy nyomnák össze. Mitől lehet ez? Tényleg front miatt? Segítsetek kérlek mert tanácstalan vagyok :( 16/l
2010. aug. 6. 12:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Javítanék: nem mindig az egész fejem lüktet általában csak az egyik oldalon vagy a halántékomnál de mindkét oldalon.
2010. aug. 6. 13:03
 2/7 anonim ***** válasza:

Tavaly én is így voltam, két hétig fájt a fejem egyfolytában, és hányingerem volt. Elmentem a végén dokihoz, kaptam fájdalomcsillapítót és csináltak egy vérképet, de jó volt minden. Azt mondta a doki, lehetett egy elhúzódó migrén is. Most a héten szint úgy fáj megint a fejem, nem csillapodik az algopyrin bevétele után sem. De sokmindentől lehet. Akár el is feküdhetted, lehet egy masszírozás jót tenne a nyakadnak. Vagy a front miatt, mert abból kijut bőven nekünk.

Amúgy olvadós cataflamot próbáld, nekem az segített. Persze nem szabad hosszú ideig szedni ezt sem.

2010. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem normál fejfájás, hanem migrén ...vizsgáltasd ki magad, ha kell egy fejfájás ambulancián...
2010. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azon a fejfájás ambulancián milyen vizsgálatok vannak? Hogy lehet oda bejutni?
2010. aug. 6. 13:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám! minden egyezik, csak én idősebb vagyok 2 évvel. és én is elkeseredett vagyok emiatt az egész miatt, de dokihoz nem mertem elmenni még. Én is szemüveges vagyok és nekem akkor is szokott fájni a fejem ha már nem jó a szemüveg, de amúgy az időtől is meg úgy mindentől, iskolától stb :S És ilyenkor a hangokat nem bírom..tehát se a zenét se a hangos beszédet.. egyszerűen úgy érzem hogy megőrülök mingyárt:|


Az algopyrin nekem már rég nem használ, kipróbáltam mindent(advil, stb) de még úgy ahogy az algoflex forte volt a legjobb, meg a cataflam + alvás kombináció.


Nekem amúgy az egész családom ilyen, szóval ezért nem mentem orvoshoz, talán migrén lehet ennek a neve, és anyukám szerint meg kell tanulni vele élni :S


Amúgy vérnyomásod jó? mert ha nekem lemegy (nekem alacsony) akkor is mindig megfájdul.


sajnálom, hogynemtudtam segíteni, de gondoltam leírom az én esetemet is hátha megnyugtat a tudat hogy nem vagy egyedül :S


kitartást, és ha találsz vmi megoldást akkor írj légyszi :)

2010. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én is mindenképp elmennék a helyedben orvoshoz,minél hamarabb.
2010. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már évek óta van ez így amúgy.
2010. aug. 6. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!