Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó fejfájás, rossz...

Állandó fejfájás, rossz közérzet, fáradtságérzet. Mitől lehet? Migrén tünetek?

Figyelt kérdés

Állandóan fáj a fejem, több mint 2 hete már... Folyton azt érzem, hogy nyomott vagyok, és bárhol el tudok aludni, akár állva is. A fénytől pedig fáj a szemem, úgy érzem, mintha ki akarnának folyni, ha fénybe nézek(akár egy halvány fénybe is).

Mi lehet ez? Van még valakinek ilyen?

17L


2010. nov. 20. 19:32
 1/2 anonim válasza:

Nekem kicsinek volt ilyenem és a fejfájás úgy gyötört, hogy sokszor orvost kellett hívni mert már nagyon fájt a fejem, ez persze vagy hányással vagy rossz gyomorral járt.

Még mindig maradt ennek nyoma mert ha fáj a fejem akkor végem, annyira fáj, hogy felkelni nem tudok.

Tudom milyen rossz. Mivel nálam gyerekkoromban volt ezért kinőttem nagyjából.


De ha most jön elő akkor úgy szoktam megoldani, hogy beveszek egy Aspirint, vagy Kalmopirint, iszok egy bögre teát és elmegyek aludni és ameddig jól esik alszok.

Néha úgy kelek fel, hogy még mindig fáj és nem tudok vele mit kezdeni. :S


Ami poén de nálam beválik az a zenehallgatás.

Egy normálisabb zenét benyomok fülhallgatón (nem ordító metál vagy túl lágy zenét, hanem ami ritmusos és van hangzása is) és úgy csukom be a szemem és pihenek. Ha elalszok akkor tuti, hogy fejfájás nélkül kelek.

Nem tudom miért hat nálam 100%-osan de nagyon örülök neki, hogy legalább ez működik. :)

2010. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz,nekem is dettó ugyan ez..csak nálam a baj,hogy folyton cataflamot-tömtem be ha fájt a fejem..ki is kezdte a májam az a gyogyszer..most nem szedek rá semmit,csak alszom...dehát,engem mindig a gyogyszer,vagy maga a tudat h vettem be es elmulasztja
2012. febr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!