Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak jó praktikák hasmenés...

Vannak jó praktikák hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

Este lesz az egyik barátnőm születésnapja és mindenképp szeretnék ott lenni az eseményen, bulizni is mennénk egy szórakozóhelyre, ezt várom már régóta.


Viszont sajnos nem tudom mitől de reggel óta megy a hasam és nem akar szűnni. Van valami ötletetek hogy tudnám orvosolni a problémát estig vagy legalább enyhíteni?


21/l



2020. szept. 11. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Legközelebb ha készülsz valahova, ne egyél-igyál előtte semmilyen tejterméket és akkor nem lesz gond.
2020. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Reggel ettem egy joghurtot, de semmi mas tejterméket nem fogyasztottam. :)
2020. szept. 11. 16:18
 13/21 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk a cukros kutyahús se a legkomolyabb taktika cifra ellen.
2020. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
70%

Végem van mik ezek a válaszok :D

Amúgy igen, a banán, keksz, diétás kajálás jó lehet ilyenkor meg a fekete tea is nyugtatja a hasat. Tejeset tutira ne egyél vagy nehezet, ha nagyon SOS akkor lopedium de módjával! Ha menni kell akkor meg menni kell (:

2020. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
14-es köszönöm neked is, megfogadom a tanácsot! :)
2020. szept. 11. 18:38
 16/21 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha virus, akkor mindenki fosni fog utana.

De a vilag legtutibb bedugito-szere az etcsokolade. Lehetoleg magas kakaotartalmu. Egy negyed tablatol is beled all. Ez regi praktika.

2020. szept. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Csak aztán nehogy berobbanjon a sújtólég :)
2020. szept. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17es 😂😂 szegeny csaj csak meguszta es legrosszabb esetben is csak a wcbe robbantott bele remeljuk 😂
2020. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nagy batorsagra vall igy elmenni bulizni, sajat peldambol tudom, hogy azert szokott egy enyhe sor allni a noi mosdo elott.


Nekem is volt mar olyan, hogy surgos dolgom akadt, vegtelen idonek tunt mire vegre bejutottam.


L

2020. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerult a buli???
2020. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!