Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenés, hőemelkedés kombó!...

Hasmenés, hőemelkedés kombó! Van tippeketek mi lehet? Házi praktikák ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma délelőtt jött ki rajtam ez a kellemetlen hascsikarás, hidegrázás meg a többi. laktózérzékeny vagyok, tegnap ettem házisajtot és persze nem vettem be tabit hozzá.. először erre gyanakodtam+gombás fertőzésem is volt ("ott") amit elvileg kikezeltek, szvl teljesen tanácstalan vagyok.( leghamarabb holnap tudok orvoshoz menni, ha rosszabbodik/ nem múlik el magától.

2019. márc. 10. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Benyaltad az influenzát, széntabletta, lázcsillapító, sok fekete tea.
2019. márc. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehogy vegyél be hasfogót, jó ég! Ha benyeltél valami virust vagy bacit akkor inkább távozzon minthogy bent aszalódjon és ne adj Isten szaporodjon. Ha van otthon Hydrasec azt használhatod, probiotikum Smecta ilyesmi.
2019. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a sajttól van. Én tejallergiás vagyok, van hogy 2 napig is megy tőle a hasam és ráz a hideg. Ne vegyél be rá semmit, így hamarabb tud kiürülni.
2019. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és van mikor 1 napra rá jön csak a hasmenés, de van mikor azonnal :((
2019. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma már semmi bajom nem volt, ergó a laktózérzékenység nyert. :): köszönöm a válaszokat.
2019. márc. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!