Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van aki elkapta a covidot?...

Van aki elkapta a covidot? Mit csinált? Hogy vette észre?

Figyelt kérdés

#COVID #Elkapas
2020. szept. 11. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Nagy valószínűséggel észre sem fogja venni. Max hazajött külföldről, és kötelező tesztnél pozitív lett, így tudhat róla. Én senkit nem ismerek, akinek bármi tünete lett volna Covid-tól.
2020. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam covidos. Folyt az orrom meg kicsit köhögtem. Ennél sokkal durvább megfázásaim is voltak már.
2020. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt gyógyultál meg?
2020. szept. 11. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hét
2020. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 het volt. En eloszor megfazasra gyanakodtam, mert azon a heten eles sokszor voltam kint, inni, illetve estenkent futni. Sajnos kiderult, hogy egy haverom haverja elkapta, akivel meg a haverom is talalkozott, vele pedig en is, igy gyorsan osszeallt a kep. Nekem enybek voltak a tuneteim, szaglasom total elment peldaul, de ezenkivul kb egy megfazas tuneteit produkaltam, parszor fajt a hatam, illetve hasmenesem is volt. Ami viszont hosszu ido az a felepules. Kb 2-3 het.
2020. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es és 5-ös, ezek igazolt, teszttel kimutatott esetek voltak?
2020. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 5-ös voltam.
2020. szept. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!