Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szokatlanul elaludtam délután,...

Szokatlanul elaludtam délután, ez baj?

Figyelt kérdés
Nem szokott velem ilyen lenni, hogy elalszom délután, de ma nagyon fáradt voltam és olyan 6óra körül elaludtam és most fél 10kor keltem fel. Pedig soha nem szokott ilyen lenni, nagyon nagyon ritka. Félek, hogy esetleg beteg leszek, amit nagyon nem szeretnék, ugye ez csak a fáradtságom volt? Tök nyomott vagyok most, ezért nem szeretek délután aludni.

2020. szept. 16. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak fáradtság. Nekem is gyakran előfordul, semmi gond nincs vele.
2020. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért mérd majd meg most meg holnap reggel a lázad, de lehet sima fáradtság is. Vagy terhes vagy :-) (A fáradság korai terhességi tünet, de viccből írtam, nyilván ezer más dolog okozhatja.)


A napközbeni alvás után ébredéskor én is rémesen szoktam érezni magam. Ezzel nem vagy egyedül.

2020. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam, köszönöm. Terhes tuti nem vagyok, pont tegnap csináltam egy tesztet, ami negatív lett.:)
2020. szept. 16. 23:41
 4/6 anonim ***** válasza:
És nem stresszeltél rá? Az kifáraszthatott. Amúgy azért volt ez az első gondolatom, mert én keddre nem vártam, és tényleg késik, de péntekig csakazért se tesztelek. Ez az első hónap, hogy próbálkozunk.
2020. szept. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát én még egyelőre nem szeretnék babát, holnap leszek 20éves szóval még korai lenne.
2020. szept. 17. 10:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamionsofőrként lehet ez baj, igen.
2020. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!