Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Random hanyinger es gyomorfajd...

Random hanyinger es gyomorfajdalom?

Figyelt kérdés
Reggel arra keltem, hogy nagyon habyingerem van es ahogy felultem, elkezdtem oklendezni, de nem jott semmi. Ezt egy oran belul haromszor eljatszottam, bevettem egy daedalont, de azt hittem nem marad meg bennem. Miutan bevettem es eltelt 20 perc, siman el tudtam volna aludni ulo helyzetben, bevettem egy renniet is mert ereztem "belmozgast".. Keso delutanig csak nehany szal ropit tudtam megenni, tobb nem csuszott le, de kozben meg ehes is voltam. Nap végére megint felul faj a gyomrom, mintha ehes lennek, pedig 1,5oraja sikerult ennem egy kicsit es megint hanyingerem van, de most nem oklendezek melle legalabb. Ma volt az elso napom az egyetemen, de nem izgultam elotte a ciklusom felenel tartok es nem szoktam hanyni egyaltalan.
2020. szept. 16. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet stressz, vírus, reflux, bármi.
2020. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan voltam ma, de nálam egyértelműen a közelgő hidegfront
2020. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csodalom, hogy ma be tudtam menni egyetemre, annyira rosszul voltam reggel. Nem hiszem, hogy refluxom lenne, mert nem etkezes miatt vagyok rosszul es nem szokott egni a gyomrom... Barmilyen laboreredmeny mutatna, ha refluxos lennek?
2020. szept. 16. 23:19
 4/8 A kérdező kommentje:
Frontokat en is megerzem, de az izuleteimben szoktam, igy 19 evesen :)
2020. szept. 16. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha napokig megmarad akkor én adok egy tippet de feleslegesen nem akarok pánikot kelteni hátha csak gyomor virus vagy valami rossz kaja
2020. szept. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Es mit tegyek hogy elmuljon? Most meg csak fekszem, de erzem, hogy ma sem vagyok a toppon
2020. szept. 17. 07:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Normaflor könnyű kaják
2020. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap csak ropit ettem, bennem volt ket rennie egy deadalon, napkozben vizet es kolat ittam.. Ma reggel megint ugyanugy oklendeztem😔
2020. szept. 17. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!