Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek változtassam meg...

Szerintetek változtassam meg az orrom jellegét?

Figyelt kérdés

Mostanában készülök megműtettni az orrom, orsövényferdüléssel. Eléggé el van ferdülve is emiatt,ez frontálisan látszik, gondoltam ezt korrigáltatom mindenképp,ha már úgyis műtenek,így lesz plasztikai beavatkozás is.


A napokban gondolkodtam,hogy talán a jellegét is meg lehetne változtattatni, szinte egyenes oldalról, gondoltam lehetne kissé pisze,kb olyan mint palvin barbi orra. Így talán az arcom jellege változna kicsit, és nem hasonlítanék annyira anyámra,aki nem a szivem csücske,mert eléggé tönkre tette az életem, csak sajnos ahogy öregszem,egyre jobban látom vonásaink hasonlóságát,egyre jobban kezdek emiatt utálva nézni magamra. Ti mit tennétek a helyemben?


2020. szept. 18. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért biztos nem műtettném meg totálisan mert anyámra hasonlítok ...
2020. szept. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem változtatnám meg a jellegét. Csak ha kampós, nagy, krumpli orr lenne.

Főleg nem ilyen indokkal. Akármilyen az orrod, akkor is találsz majd valamit, ami miatt neheztelsz anyukádra. Inkább ezt tedd helyre magadban. Értem, hogy nem a szíved csücske, de dolgozd fel a sérelmeket és lépj tovább. Ne marcangold ezzel magad.

2020. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van pár elszabott pisze orrú színésznő, nekem nagyon nem tetszik, szerintem hagyd meg az egyenes orrod, biztosan ez áll jól az arcodhoz.
2020. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!