Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Életkedv 0? Hogy változtassak?

Életkedv 0? Hogy változtassak?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok elkezdtem már edzeni hobbiként hogy teljen az idő és ne unatkozzak viszont ez a 2017-es nyár volt nekem az első olyan ahol buli buli hátán és megszoktam ezt az életmódot,amit nem bánok mivel kell a szórakozás csak így télen depis vagyok nincs kedvem semmihez ha elmegyek rokonokhoz kirándulni pl pénteken és vasárnap jövök haza akkor a vasárnap estét már úgy élem hogy ajh suli megint fsznak van kedve menni legyen már nyár stb viszont ez hosszútávon nem lesz jó tudom de még van 2 és fél évem a suliból hogy dolgozhassak (mivel ha azt csinálhatom majd amit szeretek vagyis remélem azt csinálhatom akkor jobb lenne az élet vannak terveim és célok,bakancslistás dolgok de ezeket suli után tudom megvalósítani legalább is megpróbálni jogsi stb nektek volt ilyen "gondotok" tudom vannak ennél nagyobb problémák az életben de most is olyan görcs van a torkomban hogy megint szar idő ha kinézek az ablakon és suli jön.. ez már nem normális..
2018. jan. 28. 15:30
 1/2 A kérdező kommentje:
És kb annyira hangulatzavaros vagyok mint egy terhes nő komolyan sírni tudnék egyik pillanatról a másikra
2018. jan. 28. 15:37
 2/2 anonim ***** válasza:
Orulj neki h jarsz suliba:) nem jarnal meg unalmasabb lenne.Rgyebkent sportolj:) vagy nemistudom menj haza pakolj fát,vagy asd fel a kertet maris nem lesz uncsi a nap:) persze faraszto meg jajj munka de legalabb valamit csinalsz:)
2018. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!