Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kiegyensúlyozott, magabiztos...

Kiegyensúlyozott, magabiztos ember szeretnék lenni, de miért érzem azt , hogy ez sosem fog sikerülni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan cikáznak a gondolataim, hogy hova tovább az életben.

Úgy érzem hogy senkiként fogom végezni az életben , aki már nem tud változtatni a problémáin.

24 éves fiatal srác vagyok, előttem az élet , és kétségbe vagyok esve . Úgy érzem bármit megtennék , hogy embernek érezhessem magam, és tiszteljenek mások , de nem tudom hogy merre menjek. Kilátástalannak tűnik minden, pedig semmi másra nem vàgyok , csak arra amit mindenki megérdemel.

Barátokat , tiszteletet, társat aki kisegít a bajból. Mit ajánlanátok ? Pszichológus tud segíteni benne? Esetleg írassak fel gyógyszert? Elkezdtem edzeni, és igyekszem betartani az ehhez szükséges táplálkozást . Nagyon megköszönném a jótanácsokat, mert jelenleg azt érzem hogy rajtam márcsak a kötél segít.



#tisztelet #depresszió #szakember #hangulatingadozás #Súlyos figyelem / szeretethiány #Gyűlölöm a helyzetem
2020. szept. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus nagy eséllyel fog tudni segíteni, nekem is volt ilyen korszakom, edzéssel hatalmasat nőtt az önbizalmam, barátkoztam, ismerkedtem(ne félj a "csajozástól", ha csak utcán leszólítod, ezzel is úgymond "gyakorolsz", növeled az önbizalmad) youtubeon a sikerre hangolva csatorna nekem nagyon sokat segített, technikákat mutatott hogyan növelld a magabiztosságod, hogyan ismerkedj stb. Remélem tudtam segíteni, kitartást kívánok! :)
2020. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! Ismerem a csatornát 😋😉
2020. szept. 20. 13:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Isten adná hogy jövőre ilyenkor már azt írhassam, hogy sikerült kivakarnom magam ebből a szituációbol.
2020. szept. 20. 13:50
 4/4 A kérdező kommentje:
2020. szept. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!