Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki kiskorában illetve kamaszk...

Aki kiskorában illetve kamaszkorában félénk, visszahúzó volt az nagykorára lehet egy beszédes, bátor, kiegyensulyozott ember?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Csak kellő mértékű önbizalomra van szüksége. Az, hogy ezt az önbizalmat ki, miből meríti, már nagyon egyéni. Van, aki a sportból, van aki a tanulásban elért jó eredményekből, baráti társaságból...
2016. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Szinte kizárt.
2016. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam gyerekkoromban és azóta mégis sikerült egy egészséges önbizalmat összeszednem.
2016. febr. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha majd megjátssza magát, akkor igen.
2016. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat javulhat, de szerintem mindig lesz valami, ami a hozott dolgokból megmarad :/ .. ha nem is e tekintetben, de az élet más területén mondjuk.
2016. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen de rohadtul nehéz. Pár éve még egy beszélgetést sem tudtam levezetni. Most már ott tartok, hogy én megyek oda beszélgetni az emberekhez. Nálam például egy baráti társaság segített a félénkség szempontjából (több fajta módon is) Például ha verekedés volt én mindig ott voltam a barátaimnak pedig régen nagyon félős voltam. Ugyanígy az emberekkel kapcsolatban is.Szóval szerintem nem lehetetlen. Nekem is még nagyon hosszú utat kell megtennem, hogy elérjem azokat amiket leírtál de én nem fogom feladni. :) Ha te is így lennél akkor pedig kitartás és remélem neked is sikerülni fog!
2016. febr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!