Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sokat ittam belőle, lehet...

Túl sokat ittam belőle, lehet baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az elmúlt két hétben kapargatott a torkom, és ezért iszogattam rá neo citránt. Volt, mikor egyhuzamban minden nap (kb 3 napig) volt mikor elvétve. Hetet ittam meg összesen. Nemrég tudtam meg h túl lehet adagolnia az embernek vele magát. Lehet tőle bajom? (20 éves vagyok, szerintem a majam nincs tulterhelve, nem nagyon szoktam alkoholt inni, előző verkepem is jó volt)


2020. szept. 21. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Csupán torokfajasra, miért nem szopogatsz tablettat??

Erre ra is van írva, h akkor szedd, ha fenall minden említett tünet

2020. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha semmi bajod, akkor semmi bajod.
2020. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legközelebb mézes-friss citromos forró tea. de ennyi neocitrántól nem lesz bajod
2020. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó értelmezem, akkor 14 nap alatt hét neo citrant ittál. Ez elég messze van a túladagolástól. A egy 75 kilós felnőttnél a paracetamol túladagolás az napi 10.000 mg-nál indul, ez 20 tasak neo citran. Egy nap alatt.

[link]

2020. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, hetet ittam 2 hét alatt összevissza (egy nap csak egyet) fene egye meg hogy finom és jót alszom tőle.

De gondolom ha bajom lenne akkor már most kijönne. Maradandó károsodást meg gondolom nem okoz ennyi? Maximum most még jobban odafigyelek az egészséges etkezesre.


Nem szoktam gyógyszereket szedni, csak ha muszáj, most nem tudom mi szállt meg. Ezentúl gyömbéres teázok.

2020. szept. 21. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!