Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Allergia, mit tegyek?

Allergia, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gyors segítséget szeretnék kérni, mert nagyon a halálomon vagyok. Viszket, el van dugulva, folyik az orrom, könnyezek, és 20 mp enként 2-3 as ával trüsszögök. Van valami amit gyorsan tudnék a dolognak csinálni? 16/F
2010. aug. 7. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjél el egy ügyeletes gyógyszertárba allergia elleni szerért. Most jött ki rajtad az allergia?
2010. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elmész a patikába és veszel egy doboz Coryzalia tablettát és egy Euphorbium comp. HEEL orrsprayt...a tablettából vagy 12 kell beszedni 24 óra alatt, ahogy a tájékoztató írja...hétfőn meg menj el egy allergológiai szakrendelésre (ill. a háziorvosodhoz beutalóért)
2010. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt nekem is, több gyógyszert kipróbáltam hiába.

Aztán egyszer felfedeztem a Cetrin nevű allergiagyógyszert.

Már második éve használom és teljesen eltünteti tüneteket, ami azért is fontos mert nagy koncentrációt igénylő munkakörben dolgozom(magasban, villamos fesz.alatt).

Ha most először szeded kb 3-4 nap múlva fogod érezni hatását, de legalább 1 hónapig szedd, vagy tovább is a tünetektől függően.Jövőre pedig már az allergiás időszak előtt min. 2 héttel kezdd el szedni úgy lesz tökéletes!

A gyógyszer vény nélkül kapható 30 szemes és 1000 Ft körül van az ára(tehát 1 havi adagot kapsz ennyiért ami szerintem nagyon jó).Mellékhatása abszolút nincs!

2010. aug. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már vagy 3-4 éve érzem az allergiám, papírom is van róla, de most nyáron igazán csak ma jött ki rajtam. Xyzal t szedegettem, nem éreztem hatását. Ki fogom próbálni amit az utolsó írt. köszi :)
2010. aug. 7. 16:57
 5/6 Doruss ***** válasza:
Menj el orvoshoz és írasd fel a "Telfast" nevű gyógyszert. Nekem egy sem segített, mert mindegyikhez hozzászokott a szervezetem, de ezt elvileg egy évben csak egy hónapig lehet szedni, és nekem azóta sincs semmi bajom mióta két hónapja beszedtem. Pedig egyébként nekem is nagyon durva, fű és fekete üröm allergia és viszket a szájpadlásom és egyfolytába be van gyulladva a szemem, de ez nagyon hatásos volt, azóta sincs semmmi bajom.
2010. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a szedegetés azt jelenti, hogy egyik nap bevetted, a másik nap nem, akkor nem is hathatott, azt folyamatosan kell szedni.


Nekem kb 12 évet kellett várnom arra, hogy olyan gyógyszert kapjak, ami tényleg hat. Mindenkinek más... Én Xyzalt és Singulairt szedek most.

2010. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!