Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fáradt vagyok, ez...

Állandóan fáradt vagyok, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem alszom 12 órákat, délig alszom, és egy fél óráig friss vagyok de aztán megint aludni tudnék úgy érzem. Szellemileg sosem vagyok friss igazán. Nem értem miért
2020. szept. 29. 14:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Orvosként írod ezeket?
2020. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem! Az akadémikus orvoslás nem területem.
2020. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Azért érdekelt volna, hogy milyen orvosi könyvek támasztják alá ezeket.
2020. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Akkor nem én vagyok a te embered, mert én sohasem linkelek. Elmondom, amit egy kérdés kapcsán tudok, aztán hogy ki mit kezd vele, az már nem az én dolgom.
2020. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Jah így nehéz informálódni, vannak állítások, olyan szintűek mintha orvos írta volna, információs hivatkozás meg nincs.
2020. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én megértelek, Miquel. Óvódás korban szokás bizonygatni az igazunkat. A mi korunkban már nem érdekes, hogy ki mit gondol rólunk, ki mit hisz el abból, amit mondunk. A segítőkészségünket kielégítettük, a mi dolgunk itt véget ért.
2020. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem az vagyok, akinek hiszel, csak gondoltam hogy "én is változtatok életemen ezen információk alapján" de ha forrás nincs akkor nehéz...
2020. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem, utolsó, nézd meg Guseo András ideggyógyász, opszichiáter videóit. Vagy Mester Károlyét, aki, bár eredetileg agármérnök, hallatlanul otthon van a témában.
2020. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha már video, akkor inkább Béky László tanár urat javasolom, kedves utolsó. Nála minden orvos megfordul, aki nem elégszik meg a tüneti kezelésekkel, és a funkcionális gyógyítás útjára lépett.

17-es, hozzáférhető forrást nem tudok adni. Én a lányom révén férek hozzá a Cardiologia Hungarica c. szaklaphoz. Ha esetleg hozzáférsz, a februári számát keresd. Ha azonban valóban érdekel a téma, és meg akarsz gyógyulni, és nem félsz a saját kezedbe venni a sorsodat, akkor Kokawecz Katalint ajánlom a fb-on. Ő az autoimmun protokoll és a funkcionális gyógyítás Amerikában tanult atyamestere. Én hozzá képest csak ugatom a témát.

2020. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!